Americké foukačky

Zábava, přesnost, dovednost

Střelba na terč proslulými zbraněmi jihoamerických indiánů.

Ostrými šipkami lze pohodlně střílet v jakémkoli prostoru včetně interiérů. Varianty terčů jsou rozmanité a aktivita je využívaná u řady i týmově zaměřených programů.

Délka programu: 20-25 min/skupina

Lukostřelba

Zábava, přesnost, dovednost

Střelba na cíl pomocí luků a šípů. Jednoduché založení šípu, a pohodlné držení luku, jak pro praváky, tak pro leváky.
Různé obtížnosti pružnosti tětivy, které jistě ocení méně zdatní jedinci či děti. Instruktor předvede správnou techniku střelby a bezpečně Vás provede celou aktivitou.

Délka programu: 10-15 min/účastník

Házecí hvězdice

Zábava, přesnost, dovednost

Házení známými japonskými šurikeny. Jedná se o aktivitu, kterou je možné zařadit jak do venkovnlho, tak do vnitřního prostředí. V obou případech je za dřevěným terčem natažena neprůstřelná síť, která zajišťuje pinou bezpečnost.

Délka programu: 25-30 min/skupin

Balonkový klaun

Zábava, kreativita, fantazie

Klaun, který Vám z nafukovacího balónku vytvoří několik desítek tvarů. Zvířátka, vrtulník, kord a mnoho dalšího. Děti nebudou věřit vlastním očím.
Speciální balónky nejsou určeny pro pinění heliem. Klaun může pouze vytvářet motivy na přání, nebo může vést výuku výroby.

Délka programu: 3-5 min/účastníka

Curling

Soutěž, týtnová spolupráce, zábava, přesnost

K této aktivitě nepotřebujeme zimu ani ledovou plochu. Aktivita je vhodná do letního období, díky ojedinělému vybavení, které je k této hře potřebné. Kluznou plochu, kameny. I s tímto „vybavením" lze zažít zábavnou soutěž dvou týmů, kdy cílem skupiny je mít po několika kolech součet vzdáleností od středu menší, než má konkurenční tým.

Délka programu: 30-45 min/skupina

 

Vzduchovka, airsoft, paintball na terč

Zábava, přesnost, dovednost

Střelba na klasické terče, padací terče, plechovky nejrůznějších velikostí. Zavzpomínání na retro střelbu v podobě vzduchovky,
a oproti tomu střelba z airsoftové automatické pušky nebo paintballového značkovače jako projev novodobé cvičné střelby, Lze uspořádat několik typů soutěží a her.
Set obsahuje 1 vzduchovku a 500 dřabolek, 1 airsofotovou pušku s 2000 kuličkami a 100 kuliček paintballového značkovače.

Délka programu: 30-40 min/ skupina

Karaoke show

Zábava. odhozeni studu, umění

Aktivita vhodná na celovečerní program, kdy účastníci zpívají oblíbené písně. Na našem seznamu se nachází 2000 českých a zahraničních hitů, včetně novinek. Nejde o to, kdo umí
či neumí zpívat - jde o to se navzájem pobavit a odhodit stud a frustraci. Tuto aktivitu lze aplikovat také jako verzi pěvecké talentové show, kdy si účastníci připraví píseň a choreografii
a předvádějí ji nekompromisní porotě (složené z instruktorů) Rytmus, Dara Rolins a Palo Habera.

Délka programu: dle požadavku klienta

Partička

Improvizace, zábava, kreativita

Improvizační show dle televizního námětu stejnojmenného pořadu. V roli koordinátora hry se nachází instruktor, který vyzývá hosty k účasti na hře. Disponujeme také různými kostýmy
a rekvizitami. Seznamka, Párty, Nečekaný telefonát, Detektor lži, Interview a mnoho dalších her, které účastníci znají z pořadu. Lze také zařadit hry o ceny, např. za nejlepší výkon apod. Účastníci sami vytvářejí atmosféru a průběh celého programu.

Délka programu: 2-3 hodiny

Moderátor

Garance, úspěšnost programu, profesionalita

Řada programů vyžaduje neustálou pozornost a informovanost účastníků. Pozitivní ovlivňování programu pomocí moderátora je osvědčený model obzvláště, když se jedná o známou tvář. Spolupracujeme s umělci a známými osobnostmi, kteří vytváří
atmosféru výjimečnosti. Nabízíme tedy varianty, kdy se moderování ujme náš firemní moderátor, nebo moderátor z řad celebrit,
z výběru našich dlouhodobých partnerů. Nabízíme moderování firemních akcí, plesů, soutěží atd.

Délka programu: dle požadavku klienta

Bugina / minibike

Zábava, rychlost, dovednost

Dvousedadlová motorová bugina s ocelovou konstrukcí, zajišťuje radost a prožitek z jízdy i pro nejmenší. Sedadlo spolujezdce je vyhrazeno pro instruktora, který může bezpečné kontrolovat I jízdu mladších jezdců. Bezpečnost také zajišťují čtyřbodové pásy.

jízda buginou má různé varianty trasy - slalom, okruh, volná jízda.

Minibike, neboli malá motorka je také zárukou prožitku z jízdy, tréninku stability a koordinace těla. Minibike má nosnou váhu do 80-ti kg. I při této aktivitě je několik variant tras - okruh, slalom, trať se zatáčkami různých úrovní, volná jízda atd.

Délka programu: dle dohody

Ohnivá show / LED show

Show, překvapení, umění

Ve středověku bylo zcela běžné shlédnout na pouti kejklíře s ohnivými fakulemi. Nabízíme Vám možnost vrátit se v čase zpátky a za doprovodu hudby shlédnout OHŇOVOU SHOW.
Ohňová show se skládá z pěti až desetiminutového představení podkresleného hudbou.
Do vnitřních prostor je určena varianta "ledPOI". Speciální led světla určená pro světelnou akrobacii. Aktér je osvětlen UV zářivkami pro větší efekt. Při točení vznikají z ledPOIek úžasné efekty. Show je podkreslena hudebním doprovodem.

Délka programu: 5-10 min

Ozvučení a efekty

Zábava, tanec, zážitky

Ozvučení o celkovém výkonu 700W dokáže ozvučit plochu o rozloze fotbalového hřiště. K ozvučení poskytujeme v případě potřeby
4 bezdrátové mikrofony.
Ozvučení vnitřních prostor je možno dopinit o světelné efekty v podobě laseru, barevné hudby, led stroboskopu a umělé mlhy.

Délka programu: dle požadavku

Bungee running

Výzva, fyzická síla, výzva v podobě úkolu

Aktivita vhodná do outdoorového i indoorového prostředí. Váhou těla a dynamikou rozběhu se účastník snaží natáhnout pružná lana, připevněna v prostoru pasu kolem těla. Celý systém je upevněn kolem stromu či sloupu. Účastníci mohou obdržet několik typů úkolů - zvedání tenisových míčků, sundávání nálepek na suchý zip, nebo kreslení na papír.

Délka programu: 25-30 min/skupina

Týmový prak

Týmová spolupráce, koordinace, přesnost

Netradiční střelba na přesnost. Pro střelbu je nutná úzká kooperace třech členů týmu, kteří obsluhují týmový prak, tvořený z krátkých pružných lan. Vystřelené tenisové míčky se snaží účastníci přesně umístit do cca 20 - 50 m vzdáleného kruhu ohraničeného lanem v průměru asi 10 m. Pro ještě vyšší týmovou spolupráci jsou v tomto prostoru zbylí členové týmu a snaží se vystřelené míče chytit. V případě teplého počasí lze, pro zvýšení zábavy v programu, nahradit tenisové míčky, nafukovacími balonky naplněnými vodou.

Délka programu: 25-30 min/skupina

Ohňostroje

show, překvapení, umění

Připravíme pro Vás nádhernou podívanou v podobě ohňostroje. Základní varianta je předem připravený kompakt na jedno zapálení. Doba hoření od 2 minut výše.
Další variantou je dálkový odpal podkreslený hudbou od malého rozsahu až po složité ohnivé variace.
Možnost kombinovat ohnivou show s pyrotechnickými efekty.

Délka programu: od 2 min

Face / bodypainting

Kreativita, zábava, cit

Krása těla jako součást vkusného a kreativního programu.
Účastníci programů mají možnost vytvořit svůj obraz, nebo ztvárnit předkreslený motiv. V případě bodypaintingu nabízíme také přítomnost modelu či modelky, na něž mohou účastníci kreslit své umělecké výtvory.

Facepainting je velice oblíbenou aktivitou jak u dětí, tak u dospělých. Účastníci této aktivity se mohou proměnit takřka v jakéhokoliv hrdinu či si mohou nechat namalovat na obličej různé motivy. O to vše se postarají šikovní kreativci.

Další variantou je kreslení na obličej vzájemně přímo mezi účastníky.

Délka programu: 30-45 min/skupina

Stolní hry

Zábava, kreativita, vědomosti, soutěž

Program, kdy si účastníci zavzpomínají na teplo rodinného krbu, nebo večírky s přáteli, kdy se hromadně bavili u hraní stolních her. V naší nabídce máme velký výčet moderních i old - schollových deskových her. V rámci soutěží je přítomný také instruktor, který funguje jako rozhodčí nebo pokládá otázky z hracích karet. Stolní deskové hry - Člověče, nezlob se; Aktivity; Český nebo Světový film; Česko; Evropa; Alias; Monopoly; Sázky a dostihy a spousta dalšího.

Délka programu: 40 - 60 min / 1 hra

Paintball

Zážitek, výzva, adrenalin, pohyb, týmová spolupráce

Disponujeme mobilní arénou, kterou je možné postavit na větších otevřených prostranstvích. Vždy se jedná o bezpečné zajišténý prostor vysoce nataženými sítěmi. Hra je určena pro skupiny až šesti hráčů na každé straně. Moderní poloautomatické zbraně poháněné stla'éenýtu CO2. Arénu je možné také vytvořit v lese, kdy překážky tvoří samotný přírodní porost.

V případě vysokého počtu lidí jsme schopni vytvořit turnaj až pro 150 účastníků.

RC modely

Zábava, návrat do dětství

Modely 1:10 nebo 1:20 jsou určeny pro venkovní nebo vnitřní
použití. Ovládat modely je jednoduché a dětem pomůže instruktor:go-- Terénní modely zvládnou i lehký terén, naopak pro sportovní modely je připravena trat' mezi barierami.

V provozu mohou být 2 modely současně.

Délka programu: 3-5 min/účastníka

Sportovní simulátor

Týmová výzva, soutěže, aktivní pohyb

Gog, tenis, stolní tenis, šerm, lukostřelba, bowling a spousta dalších sportovních zážitků Vám přinese sportovní simulátor. Nepotřebujete speciální obuv nebo sportovní nářadí.
Postačí pouze bezdrátové ovladače a můžete vyzvat soupeře na steč v šermu, na pár setů v tenisu, nebo na závod vodních skůtrů.

Délka programu: 3-5 min/účastníka

Mini skákací hrad

Pro nejmenší

Skákací hrad Mini určený pro děti do 45 kilo. Nad 45 kilo doporučujeme trampolínu.

Hrad je vhodný na dětské oslavy, dětské dny apod. Pro provoz hradu je nutná elektrická přípojka zásobující kompresor.

Délka programu:
dle požadavku

Taneční podložky

Dynamika, postřeh, smysl pro rytmus, soutěž

Tato aktivita udělá z účastníků hotové mistry tanečního parketu. Účastníci se snaží, s co největší přesností, sešlápnou požadovanou šipku ve chvíli, kdy prochází bodovaným místem na projekci.
Na konci písně se zobrazuje vyhodnocení, které může sloužit k vyhlášení výsledků jednotlivce nebo součtu celé skupiny.

Z nabízených hudebních podkladů lze vybírat z několika obtížností. Set se skládá ze dvou tanečních podložek, počítače s projektorem a projekčního plátna. Na jeden počítač lze připojit až
4 taneční podložky.

Délka programu: dle požadavku klienta

Závodní simulátor

Týmová výzva, soutěže, zručnost

Kdo by se nechtěl alespoň na chvíli stát závodním jezdcem a pustit se se svým závodním vozem na nezpevněné cesty reálných rychlostních zkoušek Rallye.

Náš závodní simulátor Vás vezme na trat', kde musíte svůj vůz dovézt do cíle v co nejkratším čase.
K dispozici jsou 2 volanty s pedály a obraz se zvukem, který je přenášen prostřednictvím dataprojektoru a reproduktorů na projekční plátno před Vámi.

Délka programu: 3-5 min/účastníka

Házecí panák

Přesnost, doplněk akcí

Zábavná doplňková aktivita pro děti i dospělé.
Házecí panák má tři otvory různé velikosti ve třech výškách. Obtížnost si může každý určit sám podle vzdálenosti od "Sebastiána" jak se náš panák jmenuje.

Sebastiána je možné umístit na jakoukoliv rovnou plochu.

Délka programu: dle požadavku

Nízké lanové aktivity

Týmová dynamika, spolupráce, překonání vlastních hranic

Nízká lana jsou využívána v řadě programů. Jejich univerzálnost je daná i množsvím cest, které lze velice rychle a efektivně postavit na vhodném místě. Lze postavit několik typů nízkých lanových překážek.
Slack - line je balancováni a pohyb po napnutém plochém popruhu ve výšce kolem 80 až 100 cm nad zemí. Lze využít jako samostatnou aktivitu.

Délka programu: 3-10 min/účastníka

Trampolína

Zábava, pohyb, rovnováha

Trampolína patří k velice oblíbeným skákadlům na všech akcích a to nejen pro děti.
Se skoro čtyřmetrovým průměrem a bezpečnostní sítí je trampolína vhodná pro všechny věkové kategorie do hmotnosti 90 kilo. Sestavení cca 30 minut a vyžaduje rovný povrch.

Délka programu: dle požadavku

Lezecká stěna

Adrenalin, sebepřekonání

6,5 metrů vysoká a 2,5 metrů široká lezecká stěna, která je možná složit na Vámi určeném místě. Podmínkou je pevná překážka, kam je možno stěnu uchytit, nejčastěji stromy ve vzdálenosti cca 3 metry od sebe. Stěna je určena pro dva lezce současně jištěné zkušenými instruktory.

Délka programu: 6 hodin

Skákací boty

Rovnováha, odvaha

Skákací boty jsou skvělou zábavou pro všechny věkové kategorie. Poznejte jejich jedinečnost v jednoduchosti užívání.

Budete až překvapeni, jak je to jednoduché, běžný uživatel zvládne během několika minut samostatnou chůzi.

Po hodině Vám nikdo neuvěří, že na nich stojíte poprvé. Instruktor Vám zvolí správné boty dle váhy, naučí Vás chodit, zkusí s Vámi lehké poskoky a pak už zálěží na šikovnosti. Boty jsou od 25kg do 120kg.

Délka programu: dle požadavku

Dynamický skok

Individuální výzva, podpora skupiny

Jedna z mobilních vysokých lanových překážek.

Disponujeme možnostmi umístit plošinku pro skok až do výšky 15 m na námi bezpečně zvoleném stromě. Účastník akce vyleze po žebříku a následně provazovém žebříku na odskokovou plošinu. Po celou dobu je jištěn instruktorem pomocí dynamického lana. Celotělový úvazek rozloží pádovou energii tak, že účastník
necítí žádné významné trhnutí. Extrémní pozitivní prožitek a překonání osobního strachu jsou jasnými atributy, které tuto aktivitu doprovází.

Délka programu: 3-10 min/účastníka

Vertikální sít'

Individuální výzva, podpora skupiny, týmová spolupráce

K dispozici je lezecká sít' o velikosti cca 10 x 4 m. Lezec je po celou dobu jištěn. Po síti je možné lézt všemi směry. Ostatní účastníci týmu, kteří se aktuálně nacházejí na zemi, mohou pomoci lezci kladkostrojem a tím ušetřit jeho síly. Na sít' je možné připevnit schránky s barevnými míčky, a tím vytvořit z aktivity strategickou hru.

Délka programu: 5-10 min/účastníka

Casino

zábava, napětí, risk
To vše můžete zažítv našem CASINU.Všechny hry jsou tak, jak je mnozí znají z opravdových Casin po celém světě. U nás ovšem riskujete pouze žetony, které od nás na začátku hry obdržíte jako základní vklad.

Pokud Vám štěstí nebude přát a ztratíce všechny své žetony, nic se neděje. Můžete navštívit naši Banku, kde Vám ochotně náš bankéř vypůjčí. Není to ovšem tak jednoduché. Od bankéře obdržíte směnku s malým úkolem a teprve po splnění úkolu obdržíte Váš obnost

Naši krupiéři jsou oblečeni ve společenském obleku, hábitech, případně dle Vaší volby. Výzdoba herního sálu nabízí stoly pokryté pohlednými ubrusy, světelným nápisem CASINO, ozvučení hudbou a bezdrátovými mikrofony.

SlackLine

Slackline nebo také zkráceně slack je balancování, chození a skákání na popruhu upevněného mezi dvěma stromy.
Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný.
Velice zkušení chodci na slacku se odváží přecházet nad propastmi, mezi výškovými budovami a to s jištěním nebo bez něj!!!
U nás ovšem upevňujeme slack podle výšky klienta - cca 50 cm.

Vysoké lanové aktivity

Překážka-ve výšce až 15 metrů je umístěna překážka jaká je ke shlédnutí v lanových centrech.
Skok - účastník vyleze po provazovém žebříku, kde se otočí a skočí jištěn instruktorem do volného prostoru pod ním.
Bedničky - účastník se snaží pomocí bedýnek dostat co nejvýše tím, že je vkládá pod sebe jednu na druhou.

Výška: 5 - 15 m (dle zvolené překážky)
Požadavky: stromy o minimálním průměru 30 cm (ve výšce hrudníku) vzdálené od sebe 4-5 metrů
Doba přípravy: 1-2 hodiny

Aquazorbing

Další druh výstřední zábavy pocházející původem z Asie.

Vodní zorb umožní chůzi po vodě, kotrmelce a v případě šikovnosti aquazorbisty i salta.

Aquazorbista je uzavřen vodotěsným zipem do zorbu, který se nafoukne vzduchem a vydrží zhruba 20 minut. Jedná se o fyzicky náročnou aktivitu, která se projeví po 3 až 10 ti minutách.

Aquazorb je možné použít na přírodní vodní ploše, bazénu či mobilní nafukovacím bazénu 8x6 metrů v naší nabídce.

Pro více osob v aquazorbu doporučujeme VODNÍ VÁLEC až pro 3 osoby.

Vodní válec

Zábava jako u aquazorbu s rozdílem toho, že adrenalin ve vodním válci můžete zažít s dalšími dvěma přáteli.

Aquazorbisti jsou uzavřeni vodotěsným zipem do válce, který se nafoukne vzduchem a vydrží zhruba 20 minut. Jedná se o fyzicky náročnou aktivitu, která se projeví po 3 až 10 ti minutách.

Vodní válec je možné použít na přírodní vodní ploše, bazénu či mobilní nafukovacím bazénu 8x6 metrů v naší nabídce.

Pro sólo akci doporučujeme aquazorb pro jednu osobu.

Zorb ball

Tuhle jízdu si užijete jak na vodě, tak i na suchu. Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě a volba prostoru je velmi důležitá.

Zorb je dvoupášťové konstrukce a umožňuje zážitek pro max. 2 osoby

Tuto atrakci neprovozujeme v žádném případě v blízkosti nebezpečným míst, srázů apod...

Pro správný výběr prostoru nás neváhejte kontaktovat.

Zorbovací rampa

Nafukovací rampa o rozměru 8x6x5 metrů vymazlí zorbovací akci do extrému. Dojezd je možno vyřešit do protisvahu, dlouhé rovinky či rovnou do bazénu čímž se stává atrakce bezpečnou v každé situaci.

Tuto atrakci neprovozujeme v žádném případě v blízkosti nebezpečným míst, srázů apod...

Pro správný výběr prostoru nás neváhejte kontaktovat.

Dětská šlapadla

Zábava pro nejmenší. Dětská šlapadla v kombinaci s mobilním bazénem vytvoří netradiční zábavu na Vaší akci, kde není vodní plocha. Při horkých letních dnech zchladí malé závodníky a zatraktivní jim zážitek na dětském dnu, oslavě či jiné akci.

Mobilní bazén

Chcete na Vaší akci aquazorb, vodní válec či dětská šlapadla a nemáte v blízkosti vodní plochu?

Mobilní bazény jsou tím správným řešením. Nafukovací bazén má rozměr 8x6 metrů a vyžaduje rovnou plochu. Ideální jsou fotbalová hřiště, parky či betonové parkoviště.

O vhodném umístění nás prosím neváhejte kontaktovat.

Bumper ball

Máte rádi fotbal nebo ragby? Vyzkoušejte netradiční pojetí těchto her. Připraveno je 8 bumper ballů ve dvou velikostech, takže zábavu si užijí malí i velcí.

Správné nastavení bumperů je základ pro bezpečnou zábavu a hra může začít.

Ideální je travnatá plocha bez překážek a terénních nerovností.

Masér na akci

Na výběr je několik druhů masáží a Vy si tak můžete vybrat tu, která se Vám nejvíce zamlouvá. Účast maséra na akcích je příjemným odpočinkovým zpestřením.

Druhy masáží:

- regenerační a sportovní masáž

- čokoládová masáž a zábal

- masáž lávovými kameny

- indická antistresová masáž hlavy

- masáž baňkami a baňkování

Zásahová jednotka

15 let u bezpečnostního sboru v Olomouckém kraji. Ocenění za záchranu života. Profesionál na pravém místě. Staňte se VIP osobou. Budete chráněni našimi profesionály. Chcete zažít jak to vypadá při zásahu v budově? v autě? Dejte prostor naší zásahové jednotce.

Akční ukázky, kterým budete přihlížet:

- policejní zásah s vozidlem

- policejní zásah v budově

- policejní zásah s lezeckým materiálem

- ukázka sebeobrany bezpečnostních sborů

- ukázka první pomoci v taktickém prostředí

1 hodina akčních ukázek obsahuje 2 zásahy

Interaktivní ukázky, kterých se zúčastní dobrovolníci:

- taktická policejní příprava (poutání, airsoft střelba)

- security management (chování aktivního střelce)

- ochrana před zbraněmi hromadného ničení

- ochrana třetí osoby (VIP)

- ukázka první pomoci ve vozidle

Doporučujeme kombinaci Akční a interaktivní ukázky v délce cca 2 hodiny

 

Kouzelník Tomasiano

Jeden z nejúspěšnějších kouzelníků tv show Československo má talent.                                

Držitel 1. místa  za mikromagii na mezinárodním kouzelnickém festivalu 2011

Přiveďte Vaši akci k dokonalosti a se známým příslovím:
„a možná přijde i kouzelník“ překvapte své účastníky.

Tomasiano nabízí několik druhů vystoupení. Mikromagie mezi hosty, jevištní vystoupení klasické a interaktivní vystoupení, vystoupení pro děti a svatby.

Délka programu: dle požadavku a formy show