Ubytování a místa

Bozeňov

bozenovSport & Relax areál Bozeňov, který leží 8 km od města Zábřeh, nabízí ubytování v hotelu, penzionu, kempu s chatkami. Součástí areálu je nekuřácká restaurace pro 80 osob s terasou, dětskou hernou a útulné wellness centrum Bozeňov. Využít můžete školící centrum, které nabízí seminární sál s kapacitou 60 osob.V Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště...

Resort Krásná Morava

Resologo krásná moravart Krásná Morava je především nádherným koutem přírody nedaleko centra Olomouce. Areál na březích Mlýnského potoka nabízí ubytování, půjčovnu sportovních potřeb a místo pro vaši party. Můžete si ji zvolit jako místo k přespání při sjíždění řeky, základnu pro cyklistické výlety po okolí i cíl procházky po Olomouci. Je možné zde grilovat, pořádat firemní teambuildingové akce i rodinné oslavy.

Umístění Krásné Moravy nám umožňuje poskytnout prostor také pro motorkářské srazy i akce veteran klubů a setkání karavanistů. Přestože je resort uprostřed přírody, nechybí jí kompletní zázemí včetně moderních WC a sprch, elektrických zásuvek a dalších služeb.

Farmářská bašta

farmarska-bastaStylová nekuřácká restaurace se nachází na úpatí malebných Oderských vrchů mezi obcí Daskabát a Velký Újezd. Budete příjemně překvapeni klidnou atmosférou v příjemném prostředí, rychlou a přívětivou obsluhou, širokou nabídkou kvalitních jídel a nápojů, pohodlným ubytováním a bezproblémovým parkováním.

Penzion Slatinice

pension-slatinicePartnerský areál s LUXUSNÍM UBYTOVÁNÍM v 7 pokojích (max.25 lůžek). V prostorách penzionu se také nachází MUZEUM VETERÁNŮ, stylová vinárna, přednášková místnost, bazén se slanou vodou a vířívkou, golfovým trenažérem a saunou. Svadby, firemní a prezentační akce, oslavy. Vyjížďky veterány.

Rekreační areál Dobrota Máchovo jezero

dobrota-machovo.jezeroPartnerský rekreační areál Dobrota u Máchova jezera (Liberecký kraj). Kurzy, výlety, ubytování, stravování... Možnost realizace aktivit z naší nabídky.

Rekreační areál Kyčerka

kycerkaPartnerský rekreační areál Kyčerka (Zlínský kraj). Kurzy, výlety, ubytování, stravování... Možnost realizace aktivit z naší nabídky.

Tenisový klub Véska u Olomouce

tenis-veska-u-olomoucePartnerský sportovní areál Véska u Olomouce. Jeden z nejhezčích tenisových areálů u Olomouce. Areál SK Véska je umístěn v klidné lokalitě a je obklopen krásnou přírodou. Právě tato kombinace sportovního vyžití a přírody nabízí ideální podmínky pro příjemné strávení volného času. Tenisový areál SK Véska je vhodný také pro rodiny s dětmi. Pro děti je kromě tenisu připravena řada atrakcí pro zkrácení volné chvíle.

Materiál, vybavení


Lanex Bolatice

lanex-logo

Spolehlivý obchodní partner. Firemní slogan You can be sure je vyjádřením podstaty našeho vztahu k zákazníkům. Tradice výroby textilních lan sahá v Bolaticích až do roku 1949. Značka LANEX se přitom úspěšně rozvíjí od počátku 90. let 20. století.

Přinášíme technologicky vyspělé produkty z různých oborů technického textilu. Od vysokopevných polypropylenových vláken po vlákna pro umělé trávníky, od lodních lan po lana horolezecká či záchranná.

Alpsport Brno

alsport-brnoProdejna vybavení do přírody, dodavatel lezeckého materiálu A4Y.

Služby


Petr Šindela – fotograf

petr-sindela.fotografZajištění služeb profesionálního fotografa, focení včetně konečné úpravy fotografií. Prezentační CD atd...

Petr Šindela – fotograf

logo in.lifePůjčovna lodí Morava. IN LIFE Morava - to je největší půjčovna lodí, kempy a pointy na řece Moravě. Vybavení i spaní v kempu v jednom, za lepší cenu. Půjčujeme plastové kánoe, rafty, nafukovací kánoe, kajaky a všechno vodácké vybavení na celém horním toku řeky Moravy. S naší půjčovnou lodí můžete jet po Moravě od Hanušovic do Olomouce. Největší základny má naše půjčovna v Litovli a v Olomouci, ale vypůjčit si loď a výbavu můžete na všech hlavních nástupních a výstupních místech řeky. Půjčíte si u nás vybavení a k tomu máte zvýhodněnou cenu ve vybraných kempech.  Těšíme se na vás. Půjčovna lodí IN LIFE Morava.

Letní tábory Vidnava

Každoroční dětské tábory pro děti od 6 do 15 let. Jednotlivé turnusy jsou tématicky zaměřeny a vedeny profesionálním týmem instruktorů s mnohaletou zkušeností pod vedením Mgr. Romana Lipavského, kantora ze Střední průmyslové školy v Šumperku.

Ostatní


Body-ID

body idZvýhodněná cena pro naše klienty díky unikátnímu slevovému kódu. Rádi by jste jeden věnovali nebo sami nosili? Kontaktujte nás na info@a4y.cz

BodyID obsahuje důležité informace o vás nebo o vašich nejbližších. V určitých situacích mohou být tyto informace životně důležité! BodyID ocení kdokoli, kdo chce nosit své důležité informace neustále při sobě.

Buďte zodpovědní vůči sobě i svým blízkým.

Pro sportovce, vaše děti, seniory, pro celé rodiny. Do práce i do společnosti, na cesty i pro šťastné návraty.

Jezdíte na kole? Nasazujete si helmu před každou vyjížďkou? Nasaďte si také identifikační náramek od BodyID. Když ne pro sebe, tak alespoň pro větší klid vašich nejbližších.

Berete si na každý výběh mobilní telefon? I ten se ale může vybít. A skutečně si s sebou vždy berete průkazku pojištěnce nebo občanský průkaz?

Naše identifikační náramky jsou odolné, pohodlné a lehké. Nepotřebují žádné baterie. BodyID můžete nosit na zemi, ve vzduchu i ve vodě, aniž byste byli omezováni v pohybu.

Vaše důležité údaje jsou bezpečně uchovány na laserem značeném štítku, který je vyroben z kvalitní nerezové oceli velmi blízké oceli chirurgické kvality.

Aikido Koloseum Šternberk

AikidAikido koloseum štbo Šternberk je nepolitickým, dobrovolným, kulturně sportovním klubem,

jenž je provozován v rámci tělovýchovné jednoty Sokol Šternberk a je členem České federace aikido.

Cílem klubu je podpora a rozvoj Aikidó jako morální a fyzické disciplíny vytvořené Moriheiem Ueshibou z různých tradičních bojových umění a na základě jeho vlastního duchovního poznání.

Zároveň jedním z cílů je i zvyšování tělesné zdatnosti svých členů a výchova k harmonickému a čestnému jednání v životě soukromém i veřejném.

 

 

Kouzelník Tomasiano MAGIC DUO

Jeden z nejúspDSC_5282_2 – kopieěšnějších kouzelníků tv show   Československo má talent.                                                             Držitel 1. místa  za mikromagii na mezinárodním kouzelnickém festivalu 2011

Přiveďte Vaši akci k dokonalosti a se známým příslovím: „a možná přijde i kouzelník“ překvapte své účastníky.

Tomasiano nabízí několik druhů vystoupení. Mikromagie mezi hosty, jevištní vystoupení klasické a interaktivní vystoupení, vystoupení pro děti a svatby.

 

 

Albixon

albixonBazény, zastřešení - největší výrobce v Evropě

Comp-sat

comp-satVýpočetní a satelitní technika, elektronické zabezpečovací a docházkové systémy, slaboproudé rozvody. Prodej, instalace, servis.

Dětský slovník

detsky-slovnikUnikátní slovník dětské řeči. Česko-dětský a dětsko český slovník - brána do říše dětské fantazie.

Grondar

grondarJsme Olomoucká dřevárnická a LARPová skupina Grondar. Dřeváren se účastníme již od roku 2009. Momentálně se zaměřujeme na tvorbu několika menších LARPů, jak fantasy, tak post apo se sci-fi tématikou. Poslední dobou se také snažíme prorazit na poli scéniky a to formou menších fantasy vystoupení.

Muzeum Olomoucké Pevnosti, o.s.

MOP_logo2013Občanské sdružení Muzeum Olomoucké pevnosti, o. s., bylo založeno za účelem revitalizace památkově chráněného areálu Korunní pevnůstky. Naše úsilí směřuje k popularizaci památek vojenského charakteru v Olomouci a blízkém okolí, které se mohou stát velkým turistickým lákadlem. Díky tomu i Olomoučané mohou lépe poznat historii svého města.