Tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Areál Krásná Morava Olomouc (www.krasnamorava.cz)

Letošní turnusy příměstských táborů pro děti ve věku od 4 let (vyjímka jsou mladší děti, které mají za sebou lyžařský výcvik v Hlubočkách).

Celotáborová hra bude protkána zajímavými aktivitami včetně využití opičí dráhy, lezecké stěny, lukostřelnice, koloběžky a mnoho dalšího.

Vaše děti zažijí nezapomenutelné zážitky na lanové dráze, lezecké stěně, skákacích botách, lukostřelnici a dalších netradičních aktivitách včetně výletu na lodích, a to pod vedením školených instrukorů. Vše doplněno o výtvarné aktvity, kde si děti výrobky odnesou domů. 

Strava zajištěna 3x denně. Diety a stravovací omezení nejsou překážkou.

V případě špatného počasí je zajištěna "mokrá varianta programu"

 

Program od 8:00 do 16:00 (hlídání dětí od 7:00 do 17:00)

 

Termíny:    24. - 28. 7. 2017

                   14. 8. - 18. 8. 2017

Cena:         1 590,-

Informace o platbě Vám budou zaslány automaticky emailem s potvrzením přijetí přihlášky.

Na všechny pořádané akce se vztahují smluvní podmínky centra Rok s pohybem dostupné na webových stránkách.

 

KONTAKT NA HLAVNÍ VEDOUCÍ:

Michaela Chytilová - Zástupce ředitele Rok s pohybem
rokspohybemmisa@centrum.cz | 777 839 740 | www.rokspohybem.webnode.cz

 

Dětské dny (a ostatní tématické dny)
Doprovodné akce
Animační programy

Dětské dny (a ostatní tématické dny)

První červnový den patří již tradičně svátku dětí. Z nabídky našich aktivit si můžete vybrat a seskládat program, kterým tento den s dětmi oslavíme. Aktivity realizujeme kdekoliv po ČR, všechen materiál zabezpečuje agentura A4Y. Bezpečnost a zážitek je pro nás prioritou.

  • Velikonoce
  • Dětský den
  • Zahájení a ukončení prázdnin
  • Halloween
  • Mikuláš
  • Oslava narozenin

Doprovodné akce

Z nabídky našich aktivit seskládáme ideální doprovodný program pro festivaly a ostatní kulturní akce, sportovní akce, dny otevřených dveří, veletrhy a výstavy, oslavy pro města a obce a také spoustu dalších akcí, které si zaslouží doprovodný zážitkový program. Skákací hrady nejsou tou správnou volbou, zkuste s námi něco akčnějšího.

Animační programy

Animační program je zaměřený na aktivní trávení volného času na střediscích během dovolené. Tým animátorů se stará o celodenní program jak pro děti, tak pro dospělé. Mnohaleté zkušenosti našeho animátorského týmu zvyšují zážitek z dovolené o dvojnásobek a do programu jsou zařazeny prvky kreativity, pohybu, adrenalinu, umění či aktivního odpočinku. Animátorský tým vám sestaví a odvede program kdekoliv na světě. Animační programy bývají velmi často žádané od cestovních kanceláří, ale také tuzemských hotelů a rekreačních středisek.