Sport & relax Bozeňov – Dolní Bušínov u Zábřeha

bozenov

Sport & relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití, uprostřed harmonické přírody. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu, penzionu nebo kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště. Nechybí ani dětské hříště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirpool a jiné. Sport & relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

Jedinečné programy vytvářené naším kreativním týmem pro skupiny, školy, firmy dle naší nabídky.

Resort Krásná Morava - Olomouc

 

logo krásná morava

Resort Krásná Morava je především nádherným koutem přírody nedaleko centra Olomouce. Areál na březích Mlýnského potoka nabízí ubytování, půjčovnu sportovních potřeb a místo pro vaši party. Můžete si ji zvolit jako místo k přespání při sjíždění řeky, základnu pro cyklistické výlety po okolí i cíl procházky po Olomouci. Je možné zde grilovat, pořádat firemní teambuildingové akce i rodinné oslavy.

Umístění Krásné Moravy nám umožňuje poskytnout prostor také pro motorkářské srazy i akce veteran klubů a setkání karavanistů. Přestože je resort uprostřed přírody, nechybí jí kompletní zázemí včetně moderních WC a sprch, elektrických zásuvek a dalších služeb.

Jedinečné programy vytvářené naším kreativním týmem pro skupiny, školy, firmy dle naší nabídky.

Horský hotel Kyčerka – Velké Karlovice

je rodinný hotel nacházející se v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Oblast nabízí spousty lákadel, ať už v podobě nedotčené rozmanité přírody, nebo stavitelského umění našich valašských předků, či různorodých sportovních aktivit.

Nabízí své kapacity tomu, kdo má zájem o příjemné a čisté prostředí, upřednostňuje výbornou domácí kuchyni a osobitý přístup. Obzvláště je vhodný pro rodinné rekreace, školy v přírodě, lyžařské kurzy, dětské tábory, oslavy všeho druhu a různá sportovní soustředění.

Lyžaři mohou využít služeb lyžařského Ski areálu Kyčerka vzdáleného jen 400 m od hotelu nebo dalších nedalekých lyžařských středisek, běžkaři pak mnohakilometrových běžeckých tras.

V teplejších měsících si pak přijdou na své turisté i cyklisté, na které čekají zajímavé stezky, včetně nově vybudované cyklotrasy a bikeparku Kyčerka.

Vybavení hotelu:
pokoje se sociálním a částečně bez sociálního zařízení, valašský šenk, jídelna, 3 velké klubovny (učebny), ping-pong, kulečník, sauna, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, koš na basketball, venkovní posezení, venkovní kuželky, velký travnatý pozemek mimo silniční provoz.

Jedinečné programy vytvářené naším kreativním týmem pro skupiny, školy, firmy dle naší nabídky.

Rekreační a školící středisko Kopánky - Bílé Karpaty

Kopánky se nachází v CHKO Bílé Karpaty na kopci Mikulčin Vrch. Ubytování je v hotelové budově a chatách s celkovou kapacitou 100 lůžek. K dispozici máme hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, venkovní bazén, ohniště a minigolf. Středisko se nachází v oblasti, která patří k nejčistějším místům s klimatickými podmínkami v ČR, vhodné pro ozdravné pobyty.

Kontaktní osoba: Milan Sokola, tel.: 603 209 384, e-mail: info@kopanky.cz

Jedinečné programy vytvářené naším kreativním týmem pro skupiny, školy, firmy dle naší nabídky.